20 x 20. Tartu Lastekunstikooli õpetajate ühisnäitus

31. jaanuaril avatakse Jakobi galeriis Tartu Lastekunstikooli õpetajate ühisnäitus “20 x 20”. Näitus jääb avatuks 23. veebruarini.

“20 x 20” koondab endas Tartu Lastekunstikooli õpetajate viimaste aastate loomingut, kusjuures suurem osa töödest on valminud 2022. aasta teises pooles. Kõik kooli õpetajad on lisaks õpetamisele pühendunud isiklikule loometööle, kes maalimisele, kes kaasaegsele skulptuurile, fotograafiale, graafikale või joonistamisele. Töödes on nii hetkeoludega põrkumist kui sügavamaid sissevaateid inimloomusele. On teoseid, mille lähtekohaks on reaalelulised sündmused ning unenäolisi vaateid keskkonnale, kõiki neid ühendab väike formaat, mis seob näituse tervikuks, kus eriilmeliste loojate teostest moodustub loominguline võrgustik.

Näitusel osalevad: Marina Aleksejeva, Keret Altpere, Jaanus Eensalu, Eve Eesmaa, Inga Jermakova, Ove Kalde, Riho Kall, Piret Kullerkupp, Tiina Kuus, Eva Labotkin, Eve Luik,  Epp Loo, Katrin Musteikis-Saue, Andres Möls, Anna Otsolainen, Rait Rosin, Üllar Sillaots, Kaja Tamm ja Anita Trink.
Näituse kujundaja: Inga Jermakova
Täname: Ove Kalde ja Andres Möls

Lisainfo: jakobigalerii@gmail.com

Galerii on avatud T – R 13-18
Näituse külastamine on tasuta.